lv +371 27 677 577 info@osabus.com

Autobusu nomas uzņēmums Cīrihē, Šveicē

Autobusu Noma Cīrihē

Meklē autobusu nomas pakalpojumus Cīrihē? Esi atradis īsto uzņēmumu! Vai zināji, ka esam vietējais, Latvijas uzņēmums? Dzimis Latvijā, radīts pasaulei – mūsu pakalpojumus izmanto un novērtē vairāki tūkstoši tūristu un uzņēmumi no visas pasaules!

Mūsu OsaBus komanda uzskata, ka autobusu, mikroautobusu un minivenu nomas pakalpojumiem ar šoferi, ir jābūt pieejamiem ikvienam, par izdevīgām cenām. Tas pats attiecas arī uz transfēru pakalpojumiem. Mūsu uzņēmums ik dienas paplašinās, lai spētu nodrošināt labāko autobusu nomas un transfēru servisu Cīrihē, Šveicē, kā arī citās vietās visā pasaulē.

Ja meklē uzņēmumu, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus Cīrihē, lielām, vai mazām grupām, tad esi to atradis! Esam tik tiešām labākais uzņēmums, kurš varēs jums palīdzēt! Sazinies ar mums un prasi, lai atsūtam tev BEZMAKSAS cenu piedāvājumu.

OsaBus 49 seat bus

Autobusu noma Cīrihē

Organizē ekskursiju savam ceļojumam? Mums ir pieejami vairāki lieliski autobusi, līdz pat 57 vietām. OsaBus zina un novērtē patiesu komfortu, tieši tāpēc savus autobusus piedāvājam par patīkamām cenām. Mūsu plašie autobusi būs lieliski piemēroti lielākām tūristu grupām, kas kopā izbauda ekskursiju Cīrihē, vai arī kādā citā pasaules vietā.

OsaBus Mercedes Sprinter 2017

Mikroautobusu noma Cīrihē

Grupa, ar kuru kopā ceļo, nav pietiekami liela, lai nomātu lielo autobusu? Šādā gadījumā jums jāapsver iespēja nomāt mikroautobusu. Mēs piedāvājam praktiskus augstākās klases mikroautobusus Cīrihē, Šveicē, kā arī citās pasaules vietās. Mūsu ērtajos mikroautobusos pietiks vietas 24 cilvēkiem.

Mercedes V class OsaBus

Minivenu noma Cīrihē

Minivena noma ar šoferi ir lielisks variants tiem, kas vēlas doties ceļojumā ar ģimeni, darba komandējumā, vai vienkārši kādā ekskursijā. Osabus piedāvā gan standarta, gan biznesa klases minivenus Cīrihē, Šveicē un citviet pasaulē. Mūsu piedāvātie transportlīdzekļi ir ļoti ērti, glauni un praktiski. Sazinies ar mums jau šodien un uzzini vairāk par mūsu minivenu nomas piedāvājumiem!

Uzņēmumi, kas mūs izvēlas

us-army
Radisson-Blu - ground transportation business partner
microsoft - minibus hire service client
European parliament
Sony entertainment OsaBus customer
Meta OsaBus customer
Bayer OsaBus customer
Huawei OsaBus customer
Suzuki OsaBus customer
burger-king
TikTok as OsaBus customer

Autobusu noma & Minibusu noma ar šoferi Cīrihē, Šveicē

Mēs piedāvājam dažādus pasažieru sauszemes transportēšanas pakalpojumus Eiropā, Āzijā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Tuvajos Austrumos, kā arī citviet pasaulē. Ja tev vajadzīgs uzticams autobusu nomas uzņēmums, ar prieku varam paziņot, ka esi to atradis. OsaBus ir autobusu nomas uzņēmums, kas nodrošina savus pakalpojumus visā Eiropā ar saviem transportlīdzekļiem, vai ar sadarbības partneru palīdzību no visas pasaules.

Autobusu nomas nozare mums nav nekas svešs – savu darbību šajā nozarē uzsākām jau tālajā 2012. gadā. Mūsu komandas sastāvā ir profesionāli menedžeri, kas parūpēsies par to, lai atrastu piemērotāko risinājumu jūsu ceļojumam, ekskursijai, uzņēmuma pasākumam, vai jebkādam citam pasākumam Cīrihē, Eiropas pilsētās, vai citviet pasaulē. Autobusu noma Cīrihē ir tikai viena no visām vietām, kur nodrošinām šo pakalpojumu.

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ klienti izvēlās tieši mūs, ir tāds, ka mums ir plašs partneru loks Eiropā, Āzijā, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā. Mēs esam izvērtējuši viņu spējas, cenas un servisa kvalitāti, tādēļ vari būt drošs, ka tavs ceļojums būs tik tiešām patīkams.

Eiropā, Āzijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā nodrošinām arī lidostu transfērus luksus-klases ceļojumu servisus, personīgo šoferu pakalpojumus, kā arī tūru menedžēšanas pakalpojumus.

Lai saņemtu cenas piedāvājumu autobusa, mikroautobusa, vai minivena nomai ar vadītāju Cīrihē, vienkārši spied uz zaļo pogu zemāk un nosūti mums pieprasījumu – tas ir pilnīgi bez maksas!

Piedāvājam autobusu nomu ne tikai Cīrihē, bet arī citās lokācijās. Un ņem vērā, ka mēs piedāvājam ne tikai autobusu nomas pakalpojumus, bet arī mikroautobusu nomu ar šoferi.

Meklē augstas kvalitātes autobusu nomas pakalpojumus Cīrihē, Šveicē? Esi tos atradis – OsaBus – Autobusu nomas pakalpojumi Cīrihē.


Neatradi, ko meklēji?

Mēs tev varam palīdzēt, neatkarīgi no tā, kas tevi interesē. Nepieciešams īpašs risinājums? Sazinies ar mums.

+371 27677577

info@osabus.com


Kādēļ Izvēlēties Mūs?

  • Vienkārša rezervācija, labākās cenas garantija
  • 24/7 Klientu atbalsta serviss
  • Vietējais Pārvadājumu Serviss
  • Drošs un Uzticams

SIA ”Osa Group” 11.04.2024. noslēdza ar LIAA līgumu Nr. 17.1-1-L-2024/199 par atbalsta saņemšanu eksporta atbalsta nodrošināšanai projekta “MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstība” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.